Aptarta Lietuvos ir Gruzijos kibernetinio saugumo centrų veikla

2016-04-11

Balandžio 6-8 dienomis Kibernetinio saugumo ir telekomunikacijų tarnyboje prie Krašto apsaugos ministerijos Vilniuje lankėsi Gruzijos Nacionalinio kibernetinio saugumo biuro delegacija, vadovaujama Andria Gotsiridze.

Susitikime dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos Kibernetinio saugumo ir informacinių technologijų departamento direktorius Arvydas Plėštys, Kibernetinio saugumo ir telekomunikacijų tarnybos direktorius plk. Darius Adomaitis, Nacionalinio kibernetinio saugumo centro vadovas Rimtautas Černiauskas.

Susitikimo metu pristatytos Gruzijos ir Lietuvos kibernetinio saugumo centrų organizacinės struktūros, jų vykdomos funkcijos ir atsakomybės. Dalyviai apsikeitė informacija apie vykdomus kibernetinio saugumo projektus, aptarė esamą kibernetinio saugumo situaciją.

Susitikimo metu Gruzijos atstovai pateikė 2008 m. vykusio Gruzijos ir Rusijos karo metu fiksuotų kibernetinių atakų apžvalgą, aptarė išmoktas pamokas. Taip pat buvo aptartos taikomos kibernetinių grėsmių prevencijos ir atsako į iškylančias grėsmes priemonės.

Visi pranešimai