CERT-LT naujienas praneš atnaujintame tinklalapyje ir „Twitter“

2015-10-05

CERT-LT Lietuvos visuomenei pristato naują svetainės www.cert.lt versiją. Ji turi patrauklų dizainą ir suderinta su mobiliaisiais įrenginiais. Taip pat trumpos IT saugumo naujienos bus skelbiamos mūsų „Twitter“ paskyroje.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT Lietuvos visuomenei pristato naują svetainės www.nksc.lt versiją, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas suderinamumui su mobiliaisiais įrenginiais ir aiškiam, patraukliam dizainui. Svetainėje, kuri pasiekiama ir naudojant „IPv6“ protokolą, interneto naudotojai ras aktualią su tinklų ir informacijos saugumu susijusią informaciją:

  • pagrindinius CERT-LT veiklos uždavinius;

  • patarimus, kaip elgtis įvykus incidentui;

  • teisės aktus, kurie reglamentuoja viešųjų ryšių tinklų, viešųjų elektroninių ryšių paslaugų ir elektroninės informacijos prieglobos paslaugų saugumą ir vientisumą;

  • automatiškai atnaujinamą incidentų statistiką;

  • pranešimo apie saugumo incidentus formą;

  • įvairius tikrinimo įrankius (pvz., ar turimas tinklo įrenginys nenaudoja pažeidžiamo UPnP 1.0 protokolo, ar kompiuteris nėra įtrauktas į botneto veiklą, ar turimas IP adresas nėra užfiksuotas CERT-LT duomenų bazėje kaip dalyvaujantis kenkimo veikloje ir pan.).

CERT-LT startuoja ir socialiniame tinkle „Twitter“, kur bus skelbiami įspėjimai apie kibernetinius incidentus, trumpos kibernetinio saugumo naujienos. Jei norite sužinoti naujausias IT saugumo aktualijas, prisijunkite (angl. follow) prie mūsų adresu https://twitter.com/cert_lt.

Visi pranešimai