Kviečiame dalyvauti valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų kompleksiniuose kibernetinio saugumo mokymuose
2021-11-24Mokymų uždavinys - stiprinti informacinės visuomenės saugumą, suteikiant valstybės tarnybos ir savivaldos darbuotojams žinių kibernetinio saugumo srityje, kad jie gebėtų įvertinti kibernetinio saugumo rizikas ir taikyti efektyvias kibernetinio saugumo priemones savo informacinių sistemų apsaugai ir tokiu būdu prisidėti prie saugios informacinės visuomenės kūrimo proceso Lietuvos valstybiniame sektoriuje.
Kibernetinio saugumo mokymai bus vykdomi 2022 m. sausio–gegužės mėn. pagal 3 programas:
1. Lietuvos ir Europos Sąjungos elektroninių sistemų, ryšių ir kibernetinio saugumo įstatymų bazės, praktinis jų taikymas.
2. Nacionalinių ir tarptautinių kibernetinės saugos rekomendacijų taikymas ir efektyvus jų vykdymas įstaigos viduje.
3. Rizikų valdymas įstaigos valdomuose elektroniniuose ištekliuose.
Detalesnė mokymų informacija.










