Vykdoma registracija į kompleksiniu kibernetinio saugumo mokymus valstybės ir savivaldybių darbuotojams (4-5 programos)

2022-12-05

Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos (toliau – NKSC) tęsia Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kompleksiniai kibernetinės saugos mokymai valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų dirbantiesiems“ ir kviečia valstybės ir savivaldybių darbuotojus registruotis į dvi programas.

Mokymuose gali dalyvauti viešojo sektoriaus organizacijų valstybės tarnybos ir savivaldos darbuotojai, jau turintys informacinių sistemų ir technologijų pagrindų žinių. Jie kompetenciją gali kelti pagal vieną iš dviejų programų: 

  1. Mažos, vidutinės ir didelės apimties elektroninių sistemų ir tinklų saugaus eksploatavimo organizavimas.
  2. Sistemų kontrolė ir valdymas, esant kritinėms, aukšto neapibrėžtumo situacijoms.
Dalyvių registracija yra vykdoma iki 2022 m. gruodžio pabaigos, o patys mokymai bus vykdomi 2023 m. sausio–balandžio mėn. 

Mokymų trukmė yra trys dienos ir jie gyvai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Iš viso bus apmokyta 800 asmenų. 

Atkreipiame dėmesį, kad tas pats mokymų dalyvis galės dalyvauti tik vienoje pasirinktoje iš dviejų mokymų programų. Taip pat pažymime, kad dalyviai, jau dalyvavę šio Projekto mokymuose, kurie vyko 2022 m. sausio – balandžio mėnesiais, nebegali registruotis ir dalyvauti mokymuose. Dalyvių skaičiaus apribojimo įstaigai/organizacijai nėra, tačiau registracija bus stabdoma pasiekus suplanuotą Projekto dalyvių skaičių.

Mokymuose norintys dalyvauti valstybės ir savivaldybių darbuotojai turi užpildyti poreikio anketą: https://kibernetiniai.bka.lt/  
Anketą užpildę mokymų dalyviai gaus patvirtinimą apie registraciją ir su jais individualiai  bus derinama tiksli mokymų data ir miestas.
Mokymus vykdys NKSC partneriai: UAB „Baltijos kompiuterių akademija“ (kartu su UAB „Programavimo mokykla“) ir UAB „Tilfortis“.

Jeigu kiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis: 
  • dėl registracijos, mokymų vietos ir datos į UAB „Baltijos kompiuterių akademija“ tel. +37065284107, el. p. [email protected];
  • dėl mokymų turinio, programų ir lektorių darbo į UAB „Tilfortis“ tel. +370 677 83305, el. p. [email protected];
  • dėl viso Projekto vykdymo į NKSC tel. +370 706 84110, el. p. [email protected] arba tel. +370 706 84111, el. p. [email protected]

Detalesnę informaciją rasite čia.

Visi pranešimai