Pranešti apie spragą

Skatiname visuomenę būti atsakinga – neskelbkite aptiktų saugumo spragų informacinėse sistemose viešai, o praneškite apie jas sistemos valdytojui ir NKSC. Informuoti NKSC galite užpildę žemiau esančią formą arba el. paštu [email protected].

Nesistenkite išnaudoti saugumo spragos pažeistoje sistemoje, nebandykite pakeisti duomenų ar kitaip ją paveikti, nenaudokite kibernetinio saugumo įrankių pažeidžiamumams išnaudoti.

Pranešime apie saugumo spragas prašome pateikti kuo daugiau duomenų apie pastebėtą pažeidžiamumą – tai pagreitintų analizę ir optimizuotų kibernetinio saugumo atkūrimą. Taip pat nurodykite savo kontaktinius duomenis (el. paštą ar telefono numerį), kuriais galėtume Jus informuoti apie tyrimo eigą ir rezultatus. Šie duomenys nėra privalomi ir reikalingi tik tam, kad su jumis būtų galima susisiekti.* Žvaigždute pažymėtus laukus įvesti būtina

Jūsų asmens duomenys yra konfidencialūs ir reikalingi tik tam, kad vėliau institucijos, tiriančios pranešimą, galėtų susisiekti su Jumis, jeigu iškiltų neaiškumų.